Vlakem do Chorvatska

Do Chorvatska vlakem za šest set korun

 

Od 30. 6. do 25. 9. odjíždějí spoje RegioJet 3 x týdně (vždy v úterý, pátek a neděli z ČR do chorvatské Rijeky). Ideální pro vaši dovolenou, kterou si můžete zakoupit u nás, ať už trvá týden, dva, deset dní či jenom prodloužený víkend.
Ubytování přímo v Rijece najdete zde:  Ubytování Rijeka
 
V 17.20 vyjedete z Prahy a 8.00 jste u moře. Zpět vyjíží vlak z Rijeky v 18 hodin a v 8.42 jste v Praze. Na cestu můžete nastoupit i v Pardubicích, Brně či Břeclavi nebo Bratislavě. 
 
Pokud by vám nevyhovovala k dovolené přímo Rijeka. Regiojet vás zaveze návazným autobusem z Rijeky do 30 nejlepších destinací na chorvatském pobřeží Jadranu. Od Istrie až po Makarskou. Autobus jede do lokalit - Baška, Baška Voda, Biograd, Brela, Crikvenica, Gradac, Krk, Makarska, Malinska, Medulin, Novi, Novigrad, Omiš, Opatja, Pakoštane, Podaca, Podgora, Poreč, Primošten, Pula, Rabač, Rovinj, Split, Sukošan, Šibenik, Šilo, Trogir, Vindolski, Vrbnik, Zadar. Ceny jsou od 200 Kč.
 
Zdarma vám Regiojet nabídne Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy, k zakoupení bude široká nabídka dalšího občerstvení. Cestu vám zpříjemní filmy, hudba nebo hry v zábavním portále. Samozřejmostí je moderní klimatizované prostředí a pohodlné sedačky, dále zásuvka 230 V. O vaše pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál. Po celou dobu jízdy vás doprovází stevardka či stevard.
 
„Zájem je už nyní obrovský, máme stovky telefonátů denně, píšou nám i cestovní kanceláře. Počítáme s tím, že poptávka bude vysoká,“ říká tiskový mluvčí společnosti Aleš Ondrůj. Žlutý vlak bude do Chorvatska jezdit třikrát týdně celé prázdniny. Podle Ondrůje však není vyloučené, že se frekvence spojů kvůli očekávané vysoké poptávce zvýší a vlak pojede každý den. Spoj přitom pojme až 560 turistů.
 

 

 

Vytvářím objednávku...